Het team van vrijwilligers: Team Winterswijk.org

Heino Wonnink
Wonnink.info

Mail: heino@winterswijk.org
Voorzitter / Eigenaar / Site beheer / Fotograaf

HeinoWonnink


Gerrit Oukes
Oukes.info

Mail: g.oukes@winterswijk.org
Hoofd PR

GerritOukes


Suzanne Gerritsen
Agenda /PR
* helaas tijdelijk uit de running


Kevin Slotboom
KevinSlotboom.nl

Mail: kevin@winterswijk.org
Site beheer / Fotograaf

Kevin Slotboom


Anke Lobeek
Mail: anke@winterswijk.org
Webredacteur  / Fotograaf

Profielfoto-AnkeLobeek


Janneke van der Galiën
Webredacteur  / Fotograaf


Sander Stortelers
Fotograaf

SanderStortelers


Peter Latumaerissa
Mail: peter@winterswijk.org
Webredacteur  / Fotograaf


Hier kun jij staan !
Fotograaf /  Video


Esther Reijrink
Fotograaf


 

Youri Siemes
Webredacteur

Roland ten Hoopen
FotoRoland.nl
Mail: roland@winterswijk.org
Penningmeester / Eigenaar / Fotograaf



 


Angelique Zweerink
Agenda /PR

 


Alex van der Galiën
Webredacteur  / Fotograaf


 

 


 


Luuk Holtrop
Webredacteur  / Fotograaf


Sonja Stortelers
Webredacteur  / Fotograaf


Martijn Lammers
Webredacteur  / Video redacteur


Jeffrey Masselink
JeffreyMasselink.nl
Fotograaf


Marco Lobeek
Fotograaf /  Video


Hier kun jij staan !
Webredacteur  / Fotograaf


STAY CONNECTED

1,484FansLike
0AbonneesAbonneer

[adrotate group=”4″]

Plus enkele die niet in de publiciteit willen staan…