Het team van vrijwilligers: Team Winterswijk.org

Heino Wonnink
Wonnink.info

Mail: heino@winterswijk.org
Voorzitter / Eigenaar / Site beheer / Fotograaf

HeinoWonnink


Gerrit Oukes
Oukes.info

Mail: g.oukes@winterswijk.org
Hoofd PR

GerritOukes


Kevin Slotboom
KevinSlotboom.nl

Mail: kevin@winterswijk.org
Site beheer / Fotograaf

Kevin Slotboom


Anke Lobeek
Mail: anke@winterswijk.org
Webredacteur  / Fotograaf

Profielfoto-AnkeLobeek


Janneke van der Galiën
Webredacteur  / Fotograaf


Sander Stortelers
Fotograaf

SanderStortelers


Peter Latumaerissa
Mail: peter@winterswijk.org
Fotograaf

Roland ten Hoopen
FotoRoland.nl
Mail: roland@winterswijk.org
Penningmeester / Eigenaar / Fotograaf


Alex van der Galiën
Webredacteur  / Fotograaf


Luuk Holtrop
Webredacteur  / Fotograaf


Sonja Stortelers
Webredacteur  / Fotograaf


Marco Lobeek
Fotograaf / Videograaf


Esther Reijrink
Fotograaf


Hier kun jij staan !
Webredacteur  / Fotograaf

Stuur jou sollicitatie naar bestuur@winterswijk.org.


STAY CONNECTED

1,518FansLike
0AbonneesAbonneer

[adrotate group=”4″]

Plus enkele die niet in de publiciteit willen staan…